Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Męska bielizna powiększająca 2017

Firmowe slipy dla mężczyzn

Bielizna dawno już przestała być tematem tabu. I to zarówno biustonosze, jak i majtki. I choć damskiej bieliźnie nadal poświęca się więcej uwagi i czasu niż męskiej, to jednak w kwestii męskich majtek nie odbiegają one zbytnio od damskich fig.

Wiadomo przecież, że strój, a zwłaszcza ten znajdujący się najbliżej skóry, a zwłaszcza delikatnej skóry miejsc intymnych, może zdecydowanie poprawić nastrój i zwiększyć nasze poczucie atrakcyjności. Majtki mogą być doskonałym prezentem dla mężczyzny, z okazji imienin, urodzin czy też Walentynek.

Oczywiście podarowanie tradycyjnych slip może nie jest najlepszym pomysłem, chyba że są to niezwykle oryginalne, markowe slipy męskie, a nasz mężczyzna preferuje wyłącznie tego rodzaju majtki. Jednak większe pole manewru mają wielbiciele męskich bokserek.

Projektanci w tej kwestii męskich majtek popuszczają wodze fantazji i czasem płeć piękną bierze zazdrość i same fundują sobie takie męskie bokserki jako specyficzny rodzaj piżamy. Bokserki męskie mogą być w formie krótkich spodenek, dopasowanych i elastycznych, lub też nieco dłuższych, luźnych, sięgających nawet do połowy uda.

Dla odmiany, panowie pozazdrościli kobietom seksownych string i już teraz bez problemu mężczyźni mogą poszczycić się posiadaniem kompletu takiej niezwykłej bielizny. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki rodzaj bielizny ktoś preferuje i w jakiej czuje się najlepiej. Bo przecież dobre samopoczucie i komfort noszenia są podstawą, by poczuć się naprawdę atrakcyjnym.

A dla panów z pewnymi kompleksami, producenci bielizny wymyślili męskie majtki ze specjalnymi wkładkami powiększającymi pupę i penisa. I choć takie majtki, można śmiało zakładać na plaże i używać w formie kąpielówek, to pewno zdobędą rzeszę stałych użytkowników. Jednak bielizna męska powinna być przede wszystkim wygodna i zapewniać komfort noszenia.