Majtki dziecięce z nadrukami

Każda mama wie, że dziecko potrzebuje specjalnej ochrony. Jego wrażliwa skóra jest niezwykle podatna na podrażnienia, dlatego też tak bardzo trzeba zwracać uwagę na ubranka dziecięce, a w szczególności na dziecięcą bieliznę, która ma bezpośredni kontakt z delikatną skórą dziecka.

Wybierając majteczki dziecięce możemy kierować się wieloma kryteriami. Jednak nasze pociechy mają jedną nadrzędną zasadę: by coś na siebie włożyć, musi mi się to podobać. Dlatego też ubranka dziecięce są takie kolorowe i wzorzyste. Dotyczy to także majteczek dziecięcych, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

Podobnie jak w przypadku damskich majtek, także te dla dziewczynek są różnokolorowe, ale także jednobarwne, tradycyjne białe. Jednak majteczki dla dziewczynek zwykle utrzymana są w jasnych, pastelowych kolorach, najczęściej jest to oczywiście róż. Dominują nadruki w formie kokardek, serduszek, kwiatuszków różnokolorowych. Często pojawiają się także nadruki ze znanymi i lubianymi przez dziewczynki postaciami z bajek, kreskówek, programów dla dzieci i filmów.

Natomiast slipki chłopięce, choć czasem przypominają swoim fasonem męskie majtki, to jednak mają w sobie właśnie coś chłopięcego. Są to przeważnie slipy w różnych kolorach, także ciemnych. Często pojawiają się na nich różnego rodzaju nadruki, ze znanymi postaciami z bajek, samochodami lub innymi gadżetami.

A dla małych mężczyzn, bez problemu można także zakupić chłopięce bokserki, doskonałe na plażę i na basen.

Majteczki dziecięce przeważnie wykonane są z bawełny, która zapewnia komfort skórze. Powinny one być dopasowane i wygodne, powinny zapewniać dziecku komfort i swobodę ruchu. Fasony mogą być proste lub też delikatnie zabudowane. Szczególną uwagę należy zwrócić na gumę, która nie powinna dziecka uciskać, ale jednocześnie musi utrzymywać bieliznę we właściwym miejscu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 15581 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/majtki-dzieciece/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [inter in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435