Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ekskluzywne majtki z koronki 2017

Zmysłowe koronkowe majtki

Bielizna jest niezwykle intymną częścią naszej garderoby. Choć zazwyczaj jej nie widać, to jednak wyborowi odpowiedniego kompletu bielizny poświęcamy bardzo wiele czasu.

Nikt nie zaprzeczy, że elegancka, seksowna bielizna poprawia nam nastrój, dodaje pewności siebie i sprawia, że jesteśmy bardziej atrakcyjni. Dlatego też, szczególnie kobiety, zwracają tak baczną uwagę na dobór biustonosza i damskich majtek. Bo przecież majteczki, to bardzo intymna część naszej garderoby, której nie zobaczą wszyscy.

I choć majtki męskie także są niezwykle eleganckie i seksowne, to jednak głównie damskie figi, szorty i stringi zaprzątają myśli i uwagę producentów bielizny. Już od wieków, za jedną z najbardziej eleganckich, a także seksownych tkanin uważa się koronkę. I to właśnie koronkowe majteczki już od wieków wodzą na pokuszenie męskie zmysły, kuszą swoją delikatnością, elegancją, ale także niezwykłą prostotą.

To właśnie koronkowa bielizna jest doskonałym prezentem dla ukochanej.

Oczywiście niewiele jest takich fasonów majtek, które w całości wykonane są z tego materiału. Zazwyczaj majteczki obszyte są koronką, która to dodaje im elegancji, tajemniczości i zmysłowości. Seksowne koronkowe majteczki damskie, to zazwyczaj majteczki w kolorze biały, ale także w kolorach czerwieni i czerni. Dodatkowo często zdobione są różnymi kokardkami. Jednak bez problemu zakupić możemy także majtki całkowicie wykonane z koronki. Najczęściej w całości z koronki wykonuje się stringi, którym ten materiał dodaje jeszcze więcej uwodzicielskości i elegancji.

Prawdziwą furorę zrobiły natomiast stringi koronkowe ręcznie wykonywane przez koronkarki. Są one doskonałym prezentem, który zachwyci nie tylko ukochaną kobietę, ale także jej mężczyznę.