Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Majtki i spodenki kąpielowe 2017

Markowe kąpielówki na basen

Wybór stroju kąpielowego, stroju na basen lub na plażę, każdemu nastręcza wielu problemów. Oczywiście najwięcej dylematów mają kobiety, gdyż chcą wyglądać atrakcyjnie w stroju kąpielowym. Jednak także panowie mają problem z kąpielówkami.

Wybór wśród kąpielówek, podobnie jak wśród majtek męskich, czy bielizny damskiej, jest ogromny. Wszystko zależy od mody, naszego gustu, upodobania i od tego, w jakim fasonie jest nam najwygodniej. Kąpielówki męskie, podobnie jak majtki, dostępne są w fasonach typu slipki, szorty, a także typu bokserki. Najluźniejszy fason posiadają oczywiście szorty, które posiadają luźne, dłuższe nogawki, a także dodatkowy sznureczek w pasie, który zapewnia komfort noszenia.

Bardzo eleganckie i podkreślające męskie kształty są kąpielówki bokserki, a także slipy. W tego rodzaju kąpielówkach doskonale prezentuje się każdy mężczyzna. Męskie kąpielówki dostępne są w wielu kolorach, począwszy od fasonów jednobarwnych w stonowanych barwach, aż po kąpielówki wzorzyste w kolorach jasnych, a nawet jaskrawych. Ogromny wybór fasonów i kolorów sprawi, że każdy mężczyzna wybierający się na plażę lub basen znajdzie coś dla siebie.

Równie duży wybór kąpielówek mają także panie. I choć zwykle ten rodzaj majtek dostępny jest w komplecie z biustonosze, jako kompletny strój kąpielowy, to jednak kąpielówki można także często zakupić jako osobny element.

Panie, podobnie jak panowie, mogą wybierać spośród wielu fasonów, które są także fasonami tradycyjnych damskich majtek. Mamy więc kąpielówki w formie fig, szortów, bokserek, a dla pań bardzo odważnych i nie wstydzących się własnego ciała, są także kąpielówki stringi. Podobnie jak męskie, także damskie kąpielówki dostępne są w wielu kolorach, a także wzorach.