Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kobiece majtki pod sukienkę 2017

Damskie majtki z bawełny

Każda prawdziwa kobieta wie, że majtki, to nie tylko jedna z części garderoby, którą zakłada się dla wygody czy przyzwoitości, ale to także sposób na wyrażenie samej siebie.

Majtki, bez których praktycznie nie wyobrażamy sobie kompletnego stroju, nie są wcale tak wiekowym wynalazkiem. Historia majtek sięga co prawda początków XVI wieku, jednak w takiej formie, w jakiej obecnie są znane pojawiły się dopiero na początku XX wieku. Obecne przestały być one tematem tabu, a na wybiegach modele i modelki bez skrępowania prezentują damskie i męskie majtki i komplety bielizny. Stały się one jedną z części świata mody.

Kobiety mogą wybierać spośród ogromnej liczby rodzajów i fasonów damskich majtek. Wszystko zależy od gustu, upodobań, humoru, samopoczucia, stroju, okazji. Projektanci nie zapominają ani o zwolenniczkach tradycyjnych damskich fig, majteczek w formie bokserek lub krótkich spodenek, a także cieszących się ogromną popularnością string.

Klasyczne figi pasują niemal do każdej kreacji. Mogą je nosić kobiety w każdym wieku, w każdym stanie i o każdej porze roku. Ogromny wybór fasonów, kolorów, sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Są to zarówno tradycyjne figi, jednobarwne, a także różnokolorowe, z różnymi fasonami, motywami i ozdobami: koronkami, wstążkami, kokardkami i haftami. Bo jak wiadomo każda specjalna okazja wymaga specjalnego stroju, także bielizny.

Ogromną popularnością, szczególnie wśród młodych kobiet cieszą się stringi, a prawdziwą furorę, już od kilku lat robią majtki koronkowe, w tym stringi wykonywane ręcznie przez koronkarki. Damskie majtki, to także jedna ze sztuczek kobiecych na doskonałą figurę. Niezastąpione są majtki wyszczuplające, a także majtki poporodowe, które zapewniają kobiecie komfort w dniach tuż po porodzie.