Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Damskie i męskie bokserki 2017

Wygodne i praktyczne bokserki

Wśród wielu rodzajów i fasonów majtek, różniących się przede wszystkim długością i „zabudowaniem”, do najdłuższych i osłaniających największą część ciała należą bokserki.

Podobnie jak stringi są raczej charakterystyczne dla damskiej bielizny, tak bokserki są typowo męskimi majtkami. Jednak zwolenniczki tego rodzaju bielizny bez problemu znajdą także damskie bokserki.

Nazwa bokserek, podobnie jak nazwa string, ściśle wiąże się z wyglądem. Bokserki bowiem swoim krojem przypominają krótkie spodenki bokserskie. Jednak bielizna ta nie posiada podszycia z siatki. Bokserki używane są nie tylko jako codzienna bielizna, ale także doskonale nadają się do spania.

Bokserki są niezwykle komfortowym i wygodnym rodzajem bielizny. Wykonuje się je zwykle z bawełny, która ułatwia skórze oddychanie. Natomiast luźny krój tego rodzaju majtek zapewnia swobodę ruchów, a także nie pozwala na tworzenie się odcisków i otarć.

Bokserki zwykle wyposażone są w pasie w gumkę, która utrzymuje bieliznę na właściwym miejscu. Bardzo często tego rodzaju męska bielizna wyposażona jest w zatrzaski lub guziczki. Bokserki występują w bardzo wielu fasonach, luźniejszych lub bardziej dopasowanych, a także w wielu kolorach. Są także doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanego mężczyzny. Producenci bielizny męskiej zadbali bowiem o bokserki na różne okazje: mikołajki, Walentynki, urodziny. Tego rodzaju bokserki zwykle posiadają okolicznościowe, zazwyczaj dowcipne nadruki.

Bokserki mogą także doskonale spełniać funkcję kąpielówek. Jednak nie tylko panowie mogą cieszyć się z komfortu jaki daje noszenie bokserek.

Także wśród kobiet tego rodzaju bielizna znalazła swoje zwolenniczki. Damskie bokserki są oczywiście nieco krótsze i bardziej dopasowane. Wykonane są z różnych materiałów, a najbardziej eleganckie i seksowne są oczywiście bokserki koronkoweBokserki, choć są bardziej zabudowane od fig czy string, to jednak są równie seksowne i kobiece jak pozostałe fasony damskiej bielizny.